یکی از نکات منفی هنگام استفاده از دستگاه های اپل این است که برای انجام هر کاری نیاز به برنامهiTunes دارند. به همین دلیل هکرها همواره به دنبال تولید نرم افزارهایی برای رهایی از وابستگی به آن هستند. در این مقاله به معرفی نرم افزاری می پردازیم که به وسیله آن می توانید به راحتی آهنگ های مختلف را ازدستگاه های آیفون، آیپد و آیپاد به کامیپوتر خود منتقل کنید.
با استفاده از نرم افزار SharePod آهنگهای موجود در آیپاد یا آیفون را بدون تغییر نام فولدر و آهنگ به حافظه کامپیوتر خود منتقل می کنید. این نرم افزار 2 مگابایتی نیاز به نصب ندارد و تنها کافی است آن را دانلود کرده و سپس اجرا کنید.
برای اینکار ابتدا iPod یا iPhone خود را به کامپیوتر متصل کنید؛ آیتیونز را ببندید و سپس SharedPod را باز کنید. توجه کنید که اگر iTunes باز باشد SharePod اجرا نمی شود.

sharedpod1
سپس همه آهنگ ها را با استفاده از کلید ترکیبی Ctrl+A انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه Copy To Computer کلیک کنید.

sharedpod2
در پنجره باز شده Copy To PC یک مسیر برای آهنگ هایتان انتخاب کرده و OK را کلیک کنید. به این ترتیب آهنگ ها مستقیما از آیپاد شما به حافظه کامپیوتر منتقل می شوند.

   

Print this pageEmail this to someoneShare on Google+Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on RedditShare on TumblrShare on StumbleUponPin on Pinterest